Certina - damskie i męskie zegarki w Łodzi

Zegarki marki Certina charakteryzują się podwójnym zabezpieczeniem, tzw. Double Security, zarówno te dostępne stacjonarnie, jak i na stronie internetowej zegarmistrz.com. Wszystkie są wodoszczelne i wytrzymują przynajmniej do 10 barów, dlatego bez obaw możesz pływać w basenie bez zdejmowania swojego akcesorium. Na stronie można znaleźć zarówno klasyczne zegarki codzienne, jak i te przeznaczone dla sportowców. Posiadają okrytą koronkę, dzięki czemu woda nie dostanie się do wnętrza mechanizmu. Ponadto, każdy model wyposażony jest w niepodatne na zniszczenia szkło szafirowe o podwójnej grubości.

obrazek prezentujacy

Gdzie kupić zegarki Certina w Łodzi?

Z tego względu, że Certina należy do grupy Swatch, zegarki tej marki możesz nabyć między innymi w firmowym sklepie, mieszczącym się w Manufakturze przy ulicy Drewnowskiej 58. Zegarki damskie Certina oraz modele męskie znajdziesz także w Łodzi u zegarmistrza Tempus. Poza dostępnymi modelami w Tempusie, możesz także zostawić swój zegarek w celu dokonania naprawy. Pamiętaj - jeśli posiadasz zegarek automatyczny, serwis należy powtarzać co około 2-3 lata.

Szwajcarskie zegarki z podwójną ochroną dostaniesz także w każdym salonie W.KRUK. Jeden z nich znajduje się we wcześniej wspomnianej Manufakturze, kolejny natomiast w Centrum Handlowym Nowa Górna oraz kilku innych lokalizacjach. W salonach W.KRUK można kupić zarówno zegarki męskie tej marki, jak i warianty przeznaczone dla kobiet. Warto wspomnieć, że w salonach stacjonarnych, zazwyczaj można dokonać naprawy lub serwisowania. Dopytaj więc o tę możliwość w wybranym sklepie.

Zegarki damskie Certina w Łodzi

Czasomierze Certina mają skórzany pasek lub bransoletę ze stali nierdzewnej, która może być polerowana – będzie wówczas wygląda na bardziej błyszczącą. Jeśli nie odpowiada Ci taki efekt - wybierz bransoletę szczotkowaną, której wykończenie przypomina mat. Zegarki damskie Certina często są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak chronograf (stoper) czy wyświetlanie faz księżyca. Co więcej, niektóre tarcze dostępne są w wyjątkowych wersjach kolorystycznych, takich jak butelkowa zieleń, burgundowa czerwień, grafit czy brąz.

Zobacz damskie zegarki Certina

Zegarki męskie Certina w Łodzi

Przeznaczone dla mężczyzn zegarki Certina często dedykowane są osobom, które uprawiają sporty. Najwięcej modeli dostępnych jest dla nurków. Nie oznacza to jednak, że wyłącznie osoby aktywne mogą nosić tego typu zegarki. Trzeba przyznać, że zegarki tej marki podkreślą styl oraz charakter mężczyzny. Niektóre z nich posiadają fluorescencyjne wskazówki, które będą się delikatnie świecić w ciemności. Inne z kolei wyposażone są w powłokę antyrefleksyjną, dzięki czemu świetnie się sprawdzą w słoneczną pogodę.

Czy zegarki Certina są warte polecenia?

mój wybór padł na produkty Certina: opinie mojej rodziny: wspaniałe, bardzo lekkie, doskonały wygląd - czy trzeba dodawać coś więcej? Zdecydowanie produkty warte każdej ceny.


Wojciech

postanowiłam dać szansę zegarkom Certina, opinie które o niej usłyszałam od znajomych mnie do tego przekonały. Dobrze że ich posłuchałam - dziś mam świetny zegarek, który towarzyszy mi w zasadzie wszędzie!


Kasia

Miłością do zegarków certina i opinie o niej zaszczepił we mnie mój wujek, który uwielbia tego producenta. Muszę przyznać że teraz całkowicie rozumiem jego zachwyt i rozpływanie się nad każdym elementem tych czasomierzy


Piotr

Kupiłam dla siebie Zegarek Certina. Opinie o nim wyszukałam w internecie i tylko pozytywnie wpłynęły na moją decyzję o zakupie. Mogę zdecydowanie polecić te czasomierze każdemu zainteresowanemu.


Barbara

Podarowałam zegarek mojej znajomej - to była właśnie Certina. Opinie, które o nim przeczytałam przekonały mnie, żę podejmuję słuszną decyzję. Naprawdę warte zainteresowania czasomierze.


Asia